Lanila Alaçatı nedir?

  7300 m2 alana kurulmuş, sörf okulu, cafe ve restoranı, dinlenme alanı, spor kompleksi , denizi, güneşi ve güleryüzlü ekibi ile tatilinizi keyifle geçirebileceğiniz bir yaşam alanı…

Neler Yapabiliriz?

’ya geldiğinizde düşünmeniz gereken tek şey akşam geç saatlerde arkadaşlarımızla neler yapabiliriz olamalı. Çünkü ’da gün erken saatte sporla başlar ve akşam güzel bir yemek ile son bulur.

Tatile çıktığımızda kimi zaman ne yapacağımızı çok iyi planlarız kimi zaman da akışına bırakırız. Burada her ikisi de bizim için uygundur. Planınız güne zinde başlamaksa sporla sağlıklı yaşam ekibimiz size platesten spinninge kadar pekçok seçenek sunuyor. Günün en önemli öğününü es geçmeyin ’da incir ağaçlarının altında leziz bir kahvaltı sizi bekliyor, yeni enerji depolarsınız.Ben hep gencim diyorsanız ozaman aktif spor zamanı gelmiştir MYGA Sörf Okulunda en kaliteli malzemeler ve deneyimli eğitmenlerle sörfe başlarsınız, pasif tatil anlayışından çıkarsınız. Sörf bireysel bir spormuş gibi gözüksede paylaşımlar ve  yardımlar, bir grup olursunuz.Yoruldunuz ara verdiniz sahilde güzel bir kokteyl yudumlarken sizi meşgul eden rutin konulardan çıkıp farklı konular sohbetlere dalar, zamanın nasıl geçtiğini unutursunuz. Taş fırınımızdan çıtır pizzamızı, küçük ikramlarımızı tattınız, mutlusunuz. Akşam tüm malzemelerinizi, keyif ve heyecanlarınızı topladınız ozaman da, huzurlusunuz.

Size daha konulu doğumgünlerimizden, arkadaşların birlikte eğleneceği kamp alanından, grup yemeklerimizden, dans derslerimizden sözetmedik.Bırakalım bazıları da sürpriz olsun dedik.

Kısacası LANİLA ALAÇATI tüm bunları ve daha pek çok güzellikleri işini zevkle yapan insanların bulunduğu bir yaşam alanı.

Biz Kimiz?

’nın kurucuları Hamdi Lale ve İkbal Lale Karatepe, onlara destek verenler ise Emel ve Aziz Lale.Her kurumda söylenen ‘Biz bir aileyiz’ deyişi ise burada gerçek. Boşnak olan Lale Ailesi burada da geleneğini bozmadı birlikteliğine devam ediyor.

Onların hedefi büyüklerinin adını taşıyan  bu yeri en iyi şekilde yaşatmak ve devam ettirmek.Yeni neslin de bunu sürdüreceğine inanıyorlar, şimdiden iki üyeleri var, Cem ve Yüce.

 

Etkinlik Habercisi
Organizasyonlarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
E-posta grubumuza katılın, Lanila Alaçatı’da ki bütün etkinlikleri size haber verelim.